Služby našeho servisu

Autorizovaný záruční, předprodejní a pozáruční servis, prodej náhradních dílů a příslušenství pro domácí spotřebiče na tyto značky: Bosch, Siemens, Neff, Constructa, Gaggenau, Zelmer a vybrané zboží z IKEA

Jde o volně stojící, vestavné spotřebiče v záruce i pozáruce dále o malé spotřebiče, ale jen po záruce:

pračky, myčky, sušičky, sporáky, indukční a sklokeramické desky, trouby, parní trouby, mikrovlnné trouby, odsávačky, vysavače, elektrické kráječe, kuchyňské roboty, mixéry, kávomlýnky, topinkovače, žehličky, fritézy, vařiče vajec, kávovary a expressa, rychlovarné konvice , kulmy na vlasy, mlýnky na maso a další.

Prodej náhradních dílů, příslušenství ke spotřebičům i přes internetový obchod , je brán jen jako katalog, není ON-LINE a proto jsou veškeré vaše objednávky s vámi konzultovány, aby nedošlo k mylným objednávkám na zboží, které by vám nepasovalo. 

Je to sortiment se stále měnící, a proto musíme ke každé objednávce postupovat s největší péči.


Historie firmy

Pozáruční servis spotřebičů je prováděn přes sesterskou firmu WlazloMW s.r.o., která sídlí na stejné adrese.

Firma WlazloMW byla založena 1.10.1991. Měla jediného zaměstnance a sídlí v Ostravě-Výškovicích na adrese 29. dubna 9, kde využívala malé prostory k opravám elektrospotřebičů.

V těchto začátcích firma uzavřela smlouvu o provádění záručního servisu se značkou ROMO. V průběhu roku 1992 firma zřídila provozovnu v Ostravě-Hrabůvce na adrese Zlepšovatelů 13 a tam setrvala až do roku 1999. Postupně jsme uzavírali smlouvy na servis dalších značek: ROMO-Zerowatt, Candy, Iberna, Hoover, AEG, Zanussi, Electrolux, Whirlpool atd. V průběhu roku 1999 se firma přestěhovala do prostor na ulici Volgogradská v Ostravě-Zábřehu, kde působila do 1.8.2002. Pak jsme se přestěhovali do centra Ostravy na ulici Žerotínova 1155/3, kde jsme stále.

V roce 1999 jsme se stali autorizovaným servisem značek Bosch a Siemens. Naší firmě byl svěřen mapový úsek od Ostravy, přes Bohumín, Orlovou, Karvinou, Český Těšín, Havířov, Frýdek – Místek, Frýdlant nad Ostravicí, Třínec, Jablunkov, Bílá, Frenštát pod Radhoštěm, Rožnov pod Radhoštěm, Příbor, Mošnov, Bílovec, Opava, Hať, Bolatice, Horní Benešov, Hlučín a okolí.

V té době jsme byli ve firmě 3 zaměstnanci a 5 externistů. V té době jsme i navázali spolupráci s odborným učilištěm a zajistili jsme dvěma studentům praksy. Bohužel jeden to vzdal velmi rychle a ten druhý u nás začal i pracovat po skončení školy, ale nakonec to vzdal.

V době krize jsme rozdělili firmu na dvě firmy. Můj otec, který zakládal firmu v roce 1991 se mnou jako Konsorcium, si vzal značky Candy, Hoover a posléze i Haier na sebe a vzal si k sobě i dva zaměstnance a jeho firma stále provozuje činnost v této oblasti. Z jeho firmou spolupracujeme, abychom se mohli i zastoupit v době nemocí a dovolených.

21. červena 2016 jsem založili firmu: D.S.O – domácí spotřebiče Ostrava s.r.o., se sídlem Žerotínova 1155/3, Moravská Ostrava, 702 00, kde jsem jednatelem.

Tato firma provádí výhradně servis značek BOSCH, SIEMENS, NEFF, CONSTRUKTA, GAGGENAU, IKEA a to pouze záruční a prodejní činnost těchto spotřebičů a náhradních dílů.

Pozáruční servis vykonává moje původní firma Martin Wlazlo – MW na stejné adrese.

Firma je připravena na vstup dalších subjektů v oblasti servisu a služeb pro zákazníky. V případě zájmu volejte 602 705 495.